Контакти Виробництва

м.Жидачів, Львівська обл. Україна
Телефон: 0(3239)483-01
Мобільний: 0(97)927-46-23
Мобільний: 0(67)616-50-55

Наші Новини

мінвата
{ Серпень 20, 2012 }
Мінвата це – негорючі матеріали.

Детальніше

мінвата
{ Вересень 05, 2012 }
Як запобігти затримці води на поверхні покрівлі?

Детальніше

Всі новини

Спеціальні умови співпраці для дилерів та майстрів

  • Звертайтесь по телефону: 0(67)616-50-55 або 0(97)927-46-23

Мінвата

Мінвата це – негорючі матеріали.

Cучасний паркан з профнастилуМінеральні волокна мінвати здатні витримувати, не плавлячись, температуру понад 1000 ° С. У той час, як компонент, випаровується при температурі 250 ° С, волокна мінвати залишаються неушкодженими, пов'язаними між собою, зберігаючи свою міцність і створюючи захист від вогню. Мінвата належать до групи негорючих (НГ) будівельних матеріалів. Це їх властивість дозволяє на якийсь час затримувати процес руйнування несучих конструкцій будівель. Володіючи абсолютною пожежною безпекою мінвата, як ізоляційний матеріал, застосовується в конструкціях будівель будь-яких типів: і в одноповерхових котеджах, і у висотках.

Мінвата це - низька теплопровідність

Одні з кращих у своєму класі розрахункові коефіцієнти теплопровідності (0.042 - 0.046 Вт / м К). Вироби з мінеральної вати володіють високими теплоізоляційними властивостями, що підтверджується низьким коефіцієнтом теплопровідності. Конструкції з використанням мінвати, як теплоізоляції добре зберігають тепло взимку і прохолоду влітку.

При підвищених температурах технічні характеристики виробів з мінвати залишаються дуже високими. Завдяки цьому вироби з мінвати можуть перешкоджати не тільки поширенню вогню та високих температур, але і захищати конструкції з горючих матеріалів, а також дозволяють зберегти тепло в холодну пору, не даючи конструкціям промерзнути.

Гідрофобність мінвати

Мінвата є гідрофобним матеріалом, практично не всмоктуючим в себе вологу. Як відомо, волога добре проводить тепло. Потрапляючи в теплоізоляційний матеріал, вона заповнює повітряні пори. При цьому теплозахисні властивості вологого матеріалу помітно погіршуються. Вироби з мінвати володіють ефективними водовідштовхувальними властивостями. Волога, що потрапила на поверхню мінеральної вати, не проникає в його товщу, завдяки чому вона залишається сухіой ісохраняет свої високі теплозахисні властивості.

Мінвата це - звукопоглинання

Мінеральна вата складається з волокон каменя базальтових порід, із заповненими повітрям проміжками, які пов'язані один з одним. Завдяки своїй структурі, мінвата володіє відмінними акустичними властивостями: значно зменшуючи ризик виникнення вертикальних звукових хвиль між поверхнями стіни, покращуючи повітряну звукоізоляцію приміщення, звукопоглинаючі властивості матеріалу, скорочуючи час реверберації, і, тим самим, знижуючи звуковий рівень в сусідніх приміщеннях.

Мінвата це - стійкість до деформацій

Опірність механічним діям - дуже важлива характеристика теплоізоляції мінвати. Якщо будівельний матеріал не здатний зберігати необхідну товщину при механічних впливах, його ізоляційні властивості втрачаються.

Мінвата це - теплоізоляція

Мінераловатна продукція є високоефективним теплоізоляційним будівельним матеріалом, завдяки своїй особливій структурі, яка забезпечує високу опірність механічним впливам. Більшість волокон мінвати розміщується горизонтально, інші - вертикально. В результаті, загальна структура не має певного напряму, що забезпечує високу жорсткість теплоізоляційного матеріалу.